statystyki szczegółowe

Aktualności

Legnica przegrana Trampkarzy [21foto]

• autor: fmarcin, 2015-11-01 11:21

Trwa zła passa Trampkarzy tym razem nie udał się nam wyjazd do Legnicy. Plaga kontuzji i chorób nie opuszcza młodych Lechitów, kadra meczowa to tylko 12 zawodników. Wynik 6:2 nie odzwierciedla tego, co działo się na meczu […]

Początek meczu toczył się w środkowej strefie boiska i żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi i nie zagroziła bramce przeciwnika. Tak było do 20min, kiedy trener gospodarzy wymienił 5 zawodników. Chwilę potem pomocnik Miedzi strzela z 20 metrów nie do obrony, drugą bramkę tracimy po indywidualnym błędzie. Trzecia padła ze spalonego aż czterech zawodników z Legnicy było na pozycji spalonej. Do przerwy 3:0

W drugiej połowie Nasi zawodnicy przejęli inicjatywę czego efektem była bramka, strzelcem B. Dulny. Duża przewaga Lechii na boisku. P. Aksamit uderza z 18 metra niestety tylko w słupek. I znowu sytuacja się powtarza zmiana 5 zawodników gospodarzy przynosi efekt, tracimy dwie bramki. W polu karnym faulowany jest B.Dulny jedenastka wykorzystuje A. Moczurad. Nieporozumienie w szeregach obrony wykorzystał zawodnik z Legnicy wychodząc sam na sam z naszym brakarzem, tracimy kolejna bramkę.

Skład; Tymon Piróg, Łukasz Sztuka, Kornel Sokołowski, Piotr Aksamit, Jakub Dzwolak, Michał Czykieta, Bartosz Dulny, Szymon Mitelsztet, Ernest Terpiłowski, Piotr Kmera, Adam Moczurad